Regulamin Sklepu i Zakupów Grupowych

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO WADIDASACH.PL ORAZ ZAKUPÓW GRUPOWYCH

INFORMACJE OGÓLNE

1. Niniejszy Regulamin określa zasady składania zamówień oraz sprzedaży towarów za pośrednictwem sklepu internetowego WADIDASACH.PL.
2. Sprzedającym oraz administratorem sklepu WADIDASACH.PL jest WADIDASACH.PL Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Cypryjskiej, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000418316, posługująca się numerem REGON 146095993 oraz numerem NIP 5213630064
3. Internetowa sklep WADIDASACH.PL prowadzi sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem witryny internetowej www.wadidasach.pl
4. Sklep sprzedaje wyłącznie nowe, nie używane produkty pochodzące z legalnych hurtowni lub od producentów.
5. Składanie zamówień za pomocą witryny internetowej www.wadidasach.pl jest jednocześnie akceptacją niniejszego regulaminu.
6. Regulamin do wglądu znajduje się siedzibie Spółki.


ZAMÓWIENIA

1. Zamówienia przyjmowane są wyłącznie poprzez witrynę www.wadidasach.pl. 
2. Zamówienia mogą składać wyłącznie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, instytucje oraz podmioty prowadzące działalność gospodarczą. 
3. Za złożenie zamówienia uważamy wskazanie zamawianych towarów, sprecyzowanie formy płatności oraz dostawy. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją wszystkich punktów niniejszego regulaminu. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.
4. Procedura realizacji zamówienia zostaje uruchomiona niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty - w przypadku przedpłaty na konto sklepu. 
5. Wszystkie ceny w sklepie podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Ceny towarów nie zawierają kosztów wysyłki. Sklep zastrzega sobie prawo do korekty cen towarów znajdujących się w ofercie. 
6. Do każdego zamówienia dołączany jest dowód sprzedaży w postaci paragonu fiskalnego. Na życzenie klienta wystawiana jest faktura VAT. Prosimy o zaznaczenie takiej informacji w formularzu zamówienia oraz podanie wszystkich danych do faktury w polu Dodatkowe Informacje. W przypadku podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą lub instytucji obowiązkowe jest podanie w formularzu numeru NIP.
7. Zakupione towary są dostarczane tylko pod wskazany w formularzu zamówienia adres. Ewentualna zmiana adresu dostawy możliwa jest wyłącznie przed wysyłką towaru do zamawiającego. W celu zmiany adresu należy przesłać do sklepu e-mail z odpowiednią informacją. 
8. Zamawiający jest zobowiązany do odebrania przesyłki. 
9. W przypadku zwrotu przesyłki do nadawcy, po bezskutecznej próbie doręczenia jej pod wskazanym w formularzu zamówienia adresem, ponowne wysłanie książek będzie możliwe tylko po wcześniejszym wniesieniu opłaty przelewem za zwrócony towar (przedpłata na konto sklepu). 
10. Oferta zawarta na stronie sklepu nie odzwierciedla stanów magazynowych. Część asortymentu jest ściągana do magazynu w chwili złożenia zamówienia przez klienta. 
11. Wysłany towar do momentu wpłaty pełnej należności za niego jest własnością sklepu.
12. Zamówienie będzie anulowane jeśli:
- pieniądze nie wpłyną na nasze konto (w przypadku zamówień płatnych "przelew/przedpłata") w ciągu 10 dni kalendarzowych, od momentu złożenia zamówienia; – dane adresowe podane w formularzu zamówienia będą niepełne;
- użytkownik nie uregulował płatności za więcej niż jedno zamówienie.
13. Klient ma prawo do rezygnacji z zamówienia na każdym etapie jego realizacji z zastrzeżeniem p.1 rozdziału: ZWROTY.
13. Wysyłamy towar za granicę po potwierdzeniu zamówienia w wiadomości e-mail bądź telefonicznie oraz uzgodnieniu ceny przesyłki. 
14. Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę.
15. Artykuły darmowe dołączane są w ilości nie większej niż 2szt dla jednego zamówienia.

ZAKUPY GRUPOWE

1. Jest to szczególna forma zakupów, której zasady zakupu jak i realizacji zamówienia określa pozycja ZAKUPY GRUPOWE w Regulaminie sklepu internetowego wadidasach.pl
2. Każda oferta zawiera progi rabatowe uzależnione od ilość zakupionego towaru przez grupę osób.
3. Każda oferta jest czasowa.
4. Im większa ilość osób tym rabat na dany produkt jest większy.
5. Decydując się na zakup klient opłaca z góry towar po cenie określonej przez największy możliwy rabat, po zakończeniu oferty jeśli najwyższy próg nie został osiągniety klient dopłaca różnicę między najwyższym rabatem a rabatem osiągniętym podczas oferty.
6. Klient jest zobowiązany w ciągu 7 dni dopłacić różnicę wynikającą z patrz punkt 5.
7. Po zakończeniu oferty towar jest wysyłany w ciągu 7 dni.
8. Reklamacje i zwroty określa dział REKLAMACJE oraz ZWROTY zawarty w tym Regulaminie.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

1. Kupujący informowani są o każdej zmianie statusu zamówienia pocztą elektroniczną na podany podczas zamawiania lub rejestracji adres e-mail.
2. Czas realizacji zamówienia rozpoczynający się z chwilą zaksięgowania wpłaty obejmuje czas na skompletowanie, spakowanie oraz wysłanie przesyłki. Zwykle od 24 do 48 godzin w zakresie dni roboczych. Do tego należy doliczyć okres, który firma transportowa potrzebuje na dostawę przesyłki do adresata.
3. Czas dostawy może być zmienny z powodów niezależnych od sklepu, takich jak sprawność logistyczna firm dostarczających przesyłkę, złe warunki pogodowe, różne przyczyny losowe.
4. W przypadku niedostępności towaru w magazynie i u naszych dostawców, klient jest informowany o tym fakcie w przeciągu kilku dni. W takiej sytuacji kupujący może anulować zamówienie. 
5. W przypadku gdy zamówienie obejmuje większą ilość artykułów, z których część jest chwilowo niedostępna, a informacja o tym fakcie nie znalazła się na karcie produktu, klient jest informowany o przewidywanym terminie realizacji zamówienia.
6. Jeżeli informacja o niedostępności produktu widniała przy co najmniej jednym produkcie termin realizacji jest zależny od producentów oraz terminów dostaw. Sklep może odmówić realizacji zamówienia w zakresie danego produktu będącego w statusie niedostępności.
7. Informacje o dostępności produktów są umieszczone na podstronach z informacjami o danym produkcie. Informacja ma charakter orientacyjny tzn. stan faktyczny w wyniku błędnego działania systemu może być różny od podanego.


FORMY PŁATNOŚCI

1. Stosowanymi formami płatności dla zamówień od osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz instytucji jest:
- za pobraniem - płatność przy odbiorze listonoszowi lub kurierowi 
- przedpłata - płatność przelewem na konto firmy
- przedpłata - płatności elektroniczne, kartami kredytowymi


ZWROTY

1. Zgodnie z Ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.) klient ma prawo do zwrotu zakupionego towaru, bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od daty dostarczenia przesyłki. 
Zwrot jest możliwy tylko wtedy, gdy towar:
- nie nosi śladów użytkowania,
- nie posiada zniszczeń,
- zostanie odpowiednio zabezpieczony przed wysyłką - koperta bąbelkowa lub karton.
2. Chęć zwrotu trzeba poprzedzić mailem z opisem co i w jakiej ilości oraz, z którego zamówienia ma być zwrócone.
3. Zwracany towar kupujący wysyła na własny koszt. Sklep nie przyjmuje przesyłek nadanych za pobraniem.
4. Do odsyłanej przesyłki należy dołączyć w zależności: otrzymany paragon fiskalny lub fakturę VAT.
5. Sklep wyśle zwracającemu fakturę korygującą.
6. Sklep zwróci kupującemu kwotę równą cenie produktu wyszczególnionej na fakturze, pomniejszoną o kwotę wysyłki faktury korygującej i przelewu bankowego (1,00 zł). Zwrot nastąpi przelewem na konto wskazane przez kupującego, w przeciągu 14 dni od otrzymania produktu.
7. Koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi.


REKLAMACJE

1. Wszystkie towary zakupione w naszym sklepie objęte są gwarancją jakości. W przypadku, gdy po otrzymaniu przesyłki kupujący stwierdzi wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas transportu, może zareklamować zakupiony towar.
2. Chęć zwrotu reklamowanego produktu trzeba poprzedzić mailem z opisem co i w jakiej ilości oraz, z którego zamówienia/faktury ma być zwrócone, i z jakiego powodu, nadajemy numer reklamacji, który należy umieścić na paczce, liście, zwroty bez takich numerów nie będą przyjmowane.
3. Towar należy odesłać przesyłką pocztową w terminie do 14 dni od jego otrzymania. Sklep nie przyjmuje przesyłek nadanych za pobraniem.
4. Do odsyłanej przesyłki należy dołączyć otrzymany paragon fiskalny lub fakturę VAT oraz pismo określające przyczynę reklamacji. Pismo to powinno zawierać również numer konta, na które mają zostać przelane zwracane pieniądze.
5. Sklep zobowiązuje się do wymiany produktu na pełnowartościowy i zwrot kosztów poniesionych przez kupującego, związanych z jego odesłaniem. W przypadku gdy wymiana produktu będzie niemożliwa, sklep zwróci pieniądze na konto wskazane przez kupującego, niezwłocznie po rozpatrzeniu reklamacji. Zwrócone zostaną również koszty poniesione przez kupującego, związane z odesłaniem wadliwego produktu.


OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

1. Administratorem danych osobowych jest WADIDASACH.PL Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Cypryjskiej 2g. Dane przetwarzane będą zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) w celu realizacji zamówień. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim ani firmom. Sposób ich przechowywania będzie uniemożliwiał dostęp do nich osobom niepowołanym.


POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie obowiązujące przepisy Kodeksu Cywilnego.
2. Zamieszczony cennik nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego oraz prawa handlowego.
3. W razie pytań lub wątpliwości podczas korzystania z serwisu Administracja Sklepu zobowiązuje się do udzielenia pomocy w postaci odpowiedzi na wiadomość e-mail wysłanej na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

rejestruj2