Ruszyły zapisy do 4. Półmaratonu PWZ

 

4 Polmaraton PWZ PlakatRuszyły już zapisy do 4. Półmaratonu Powiatu Warszawskiego Zachodniego im. Janusza Kusocińskiego nad którym już po raz trzeci portal wADIDASACH.pl objął patronat medialny. Zapraszamy do zapisów!

24 sierpnia 2014 roku odbędzie się już czwarta edycja imprezy. Limit miejsc wynosi 1000 osób. Hasło 4. Półmaratonu Powiatu Warszawskiego Zachodniego brzmi "Przestrzeń, swoboda, wolność! Poczuj moc trasy Kusocińskiego!". Premierę ma także nowa strona internetowa biegu.

Półmaraton imienia Janusza Kusocińskiego, to wyjątkowy bieg na dystansie 21,097 metrów, którego trasa przebiega przez teren czterech gmin Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Start półmaratonu zlokalizowany jest w Błoniu, a meta w Borzęcinie Dużym - jedynie 12 kilometrów od granicy Warszawy. Trasa posiada atest PZLA. Zapisów można dokonać na stronie Półmaratonu www.polmaraton.pwz.pl oraz na stronie www.maratonypolskie.pl

Czytaj więcej...

Warszawa ćwiczy!


wawa cwiczyZ początkiem czerwca w Warszawie ruszył projekt Warszawa ćwiczy, nad którym portal wADIDASACH.pl objął patronat medialny. Zapraszamy do zapoznania się z projektem nieodpłatnych ćwiczeń na świeżym powietrzu i oczywiście do wspólnych ćwiczeń.

Na czym polega projekt Warszawa ćwiczy? Projekt ma za zadanie aktywizację mieszkańców Warszawy, celem jest to aby w okresie letnim ludzie mogli uprawiać różne dyscypliny sportu (joga, pilates, krav maga, karate, fitness, boks i inne) nieodpłatnie na świeżym powietrzu.

Czytaj więcej...

Maraton Zumby na Zamku Bobolice!

KONKURS!  Dla pierwszych 4 osób, które na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wyślą hasło „Maraton Zumby na Zamku Bobolice” mamy bilety :) Czas start! :)

------------------------------------------------------------------------------------

Maraton zumbyPonad 2 000 pasjonatów i zapaleńców tej kolumbijskiej fuzji tańca i aerobiku zadeklarowało swoje przybycie na Średniowieczny Królewski Zamek w Bobolicach. Wszyscy wspólnie pod okiem kilkunastu instruktorów z Polski i zagranicy, zafascynowani fenomenem Zumby, słowa które z kolumbijskiego slangu oznacza tyle, co baw się i tańcz przybędą z nawet najdalszych zakątków Polski i nie tylko na to wydarzenie, które odbędzie się w dniu 15 czerwca 2013 r. w pięknej scenerii miejscowości Bobolice, w woj. Śląskim.

Czytaj więcej...

Zapisy do III Półmaratonu PWZ

Zapraszamy Wszystkich maratończyków i miłośników biegania do udziału w III Półmaratonie Powiatu Warszawskiego Zachodniego im. Janusza Kusocińskiego, nad którym portal wADIDASACH.pl objął patronat medialny. Bieg odbędzie się 25 sierpnia 2013 r.

Wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje siły i pobiec w naszym półmaratonie zapraszamy do zgłoszenia swojego udziału za pośrednictwem formularza on-line dostępnego na stronie www.polmaraton.pwz.pl w zakładce Rejestracja. W Półmaratonie prawo startu mają te osoby, które najpóźniej do dnia 25 sierpnia 2013 roku ukończą 18 lat.

Start biegu odbędzie się o godzinie 10:00 z ul. Lesznowskiej w Błoniu, a meta biegu znajduje się w Borzęcinie Dużym przy ul. Jana III Sobieskiego (Ogólnodostępna Strefa Rekreacji Dziecięcej). Długość trasy: 21,0975 km. Trasa posiada atest PZLA i jest w całości asfaltowa i płaska.

Czytaj więcej...

Patronat medialny nad Królewską Ligą Piłkarską

hala pilkarska patronat

 

Portal wadidasach.pl objął patronat medialny nad Królewską Ligą Piłkarską. Amatorskie rozgrywki piłkarskie dla firm organizowane są na obiektach „Hali Piłkarskiej” na warszawskim Bemowie od 2005 roku.

Siedem lat to nie tylko zdobyte cenne doświadczenie w organizowaniu tych rozgrywek, ale przede wszystkim wspaniała historia emocjonujących spotkań, sportowej walki i pięknych bramek. Wspólne rozgrywki od lat dają możliwość nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych, a integracja pracowników wewnątrz drużyn z biegiem czasu zawiązała pozaboiskowe przyjaźnie.

Czytaj więcej...

500 obiektów w bazie!

baza obiektow mBaza obiektów sportowych sukcesywnie się powiększa. Już możecie znaleźć tam 500 obiektów oferujących różnego rodzaju usługi! Pokusiliśmy się o garść statystyk.

 

Ilość obiektów w województwach (pierwsza trójka):

1. Mazowieckie: 109
2. Małopolskie: 61
3. Łódzkie: 48

Liczba obiektów oferujących usługi poszczególnych typów:

- fitness: 357,
- siłownia: 279,
- sauna: 177,

Czytaj więcej...

OTH 2012

othW minioną niedzielę (09.12.2012r.) zakończył się Ogólnopolski Turniej Halowy 2012 (OTH) nad którym objęliśmy Patronat medialny.

Zwycięzcą OTH 2012 została drużyna IST (Intertrading Systems Technology). Kolejne miejsca zajęły drużyny Sparta, Kordiał i Agresywni Mafiozi. Najlepszym Zawodnikiem został wybrany gracz Drużyny " Kordiał", Bartosz Osoliński, występujący z numerem "8".

Podczas turnieju mecz pokazowy rozegrała drużyna AMP Futbol Polska (piłka nożna osób po amputacjach).

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z turnieju. 

Czytaj więcej...

Objęliśmy patronatem medialnym Ogólnopolski Turniej Halowy

 

oth plakatPortal wADIDASACH.pl objął patronatem medialnym Ogólnopolski Turniej Halowy, który odbędzie się w dniach 8-9 rudnia 2012r. przy ul. Siennickiej 40 w Warszawie.

 

Turniej Halowy to największa, halowa, piłkarska impreza w formule OPEN w Polsce.

1) Pula nagród ponad 50 000 PLN
2) Wysoka nagroda główna : 10 000 PLN dla Najlepszej Drużyny !!!
3) Co najmniej 3 mecze grupowe dla każdej Drużyny .
4) 2 dni emocji piłkarskich.
5) Profesjonalna obsługa sędziowska. Każdy mecz sędziuje 4 Arbitrów.
6) Rewelacyjne boisko z nawierzchnią futsalową.
7) Napoje bez limitu.
8) Nagrody dla Najlepszego Bramkarza i Zawodnika.
9) Wyróżnienie Fair Play.
10) Obsługa medyczna, filmowa i fotograficzna całego Turnieju.
11) Niespodzianki od Sponsorów.

Czytaj więcej...

Objęliśmy patronatem medialnym II Półmaraton PWZ im. Janusza Kusocińskiego

Warszawa, 13.07.2012r.

Logo 2 Pol MaratonPortal wADIDASACH.pl objął patronatem medialnym II Półmaraton Powiatu Warszawskiego Zachodniego im. Janusza Kusocińskiego.

Zapraszamy Wszystkich maratończyków i miłośników biegania do udziału w II Półmaratonie PWZ im. Janusza Kusocińskiego. Bieg odbędzie się 26 sierpnia 2012 r. Wszyscy chętni do udziału w imprezie muszą zgłosić chęć udziału w biegu za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.maratonypolskie.pl  oraz www.timepro.pl i www.polmaraton.pwz.pl 

Czytaj więcej...

Hotel Zamek Pułtusk partnerem Konkursu „Na Start!"

Warszawa, 02.07.2012r.

pultusk zamek

Z początkiem lipca do grona partnerów Konkursu „Na Start!” dołączył Hotel Zamek Pułtusk, który jest fundatorem nagrody głównej. Dzięki uprzejmości dyrekcji Hotelu zwycięzca konkursu spędzi weekend z osobą towarzyszącą w Zamku nad Narwią.

Regulamin konkursu dostępny na stronie organizatora www.wadidasach.pl/konkurs-na-start

W najbliższych tygodniach użytkownicy portalu wADIDASACH.pl będą mogli skorzystać ze specjalnie dla nich przygotowanej oferty przez Hotel Zamek Pułtusk, który oprócz noclegów, oferuje szeroki wachlarz atrakcji sportowych. Wypoczywając w zamku można m.in.: wypożyczyć sprzęt wodny (rowerki wodne, kajaki, łódki, gondole), pograć w tenisa, siatkówkę, bilarda, tenisa stołowego, a nawet postrzelać z łuku!

Czytaj więcej...

rejestruj2