Zamów dietę

 Dieta indywidualna

Jest to jadłospis wraz ze wskazówkami żywieniowo-kulinarnymi opracowanymi specjalnie dla konkretnej osoby. Tworzona jest na podstawie wywiadu żywieniowego uwzględniającego wiele czynników takich jak: parametry fizjologiczne (płeć, wiek, wzrost, masa ciała), stopień aktywności fizycznej, preferencje i zwyczaje żywieniowe, możliwości finansowe, stan zdrowia, czas potrzebny do przygotowania posiłków oraz umiejętności kulinarne. Taka dieta pozwala zrealizować zapotrzebowanie organizmu na energię i składniki odżywcze jednocześnie zapewniając komfort wynikający z dostosowania jadłospisu do naszych możliwości i upodobań. Dieta może mieć charakter diety redukcyjnej, zwiększającej masę ciała lub zwyczajnie zmieniającej sposób żywienia na zdrowszy.

Już dziś skorzystaj z naszej oferty i zamów ułożenie diety dopasowanej do Ciebie!

 Cennik: 7 dniowa: 100 zł, 14 dniowa: 175 zł 

Dla studenta:) 7 dniowa: 80 zł, 14 dniowa: 110 zł

 

Dieta indywidualna w chorobie


Jest to dieta specjalna, układana indywidualnie (na podstawie wywiadu żywieniowego) dla osoby zmagającej się z problemami zdrowotnymi. Prawidłowa dieta w chorobie stanowi bardzo ważny element leczenia. Pozwala odciążyć chory narząd i przyśpieszyć poprawę stanu zdrowia oraz samopoczucia. Kluczowym czynnikiem diety jest modyfikacja racjonalnego sposobu żywienia ludzi zdrowych. Polega na ograniczeniu lub zwiększeniu spożycia niektórych pokarmów lub stosowaniu odpowiednich technik kulinarnych. Do chorób dietozależnych należą m.in.: nadwaga i otyłość, nadciśnienie, miażdżyca, cukrzyca I i II typu, choroba wrzodowa, anemia, nowotwory przewodu pokarmowego, nietolerancje pokarmowe, anoreksja, kamica żółciowa, osteoporoza, choroby nerek, wątroby, trzustki, jelit, choroba refluksowa.

Jeżeli dotyczą Cię któreś z wymienionych schorzeń, zachęcam do zamówienia indywidualnej diety, która mimo konieczności częstego ograniczania niektórych pokarmów, pozwala uniknąć niedoborów poprzez odpowiednio zbilansowany jadłospis.

Cennik: 7 dniowa: 120 zł, 14 dniowa: 200 zł

 

 

 

Szablonowa dieta redukująca masę ciała „odchudzająca”

Trudno nie zauważyć, że w dzisiejszych czasach coraz więcej osób boryka się z problemem nadwagi lub otyłości. Jest to choroba dynamicznie rozwijająca się w krajach zachodnich, jednak żniwo zbiera i w naszym kraju. Należy pamiętać, że zbyt wysoki poziom tkanki tłuszczowej w organizmie może przyczynić się do wielu fatalnych w skutkach chorób. Osoby pragnące pozbyć się nadmiaru masy ciała zachęcam do skorzystania z naszej oferty diet odchudzających. Jadłospisy są zbilansowane, zawierają wzorcową podaż tłuszczów, białek i węglowodanów oraz witamin i składników mineralnych. Urozmaicone diety spełniają wszystkie zasady zdrowego i racjonalnego odżywiania, co pozwala uniknąć efektu jojo. Proponowane diety mają na celu zmianę nawyków żywieniowych i stylu życia wśród osób usiłujących zgubić zbędne kilogramy. Założeniem jest utrzymanie umiarkowanego, równomiernego ubytku masy ciała.

Mamy do zaoferowania diety 7- i 14-dniowe dla Pań (1200 kcal), oraz 7- i 14- dniowe dla Panów (1400 kcal).

Cennik: 7 dniowa: 38 zł, 14 dniowa: 50 zł

Uwaga! W ramach zakupów grupowych 14 dniowa już od 20 zł!

 

 

rejestruj2