Płaski, umięśniony brzuch…

a6wChyba każdy z nas marzy o pięknie wyrzeźbionych mięśniach brzucha… Oczywiście sam z siebie nie nabierze on oczekiwanych kształtów, ale tylko od nas samych zależy czy tak się stanie.

Sposobów jest wiele. Jedne bardziej, drugie mniej skuteczne. Dlatego proponujemy coś sprawdzonego. Program który stosowało już wiele osób. Zapewne też nie jeden z waszych znajomych.

Aerobiczna 6 Weidera (A6W) to zestaw ćwiczeń mających wzmocnić mięśnie brzucha i wykształcić ich rzeźbę. Możesz je wykonywać w domu bez użycia żadnych drogich przyrządów. Co równie ważne nie są skomplikowane i nie wymagają nadludzkiego wysiłku. Jednak musimy być systematyczni i codziennie ćwiczyć! Uwaga! Program A6W nie jest przeznaczony do spalania tkanki tłuszczowej tylko do uzyskania płaskiego, umięśnionego brzucha.

Program A6W trwa 6 tygodni (42 dni), przez które wykonujemy sześć ćwiczeń z systematycznie zwiększającą się liczbą powtórzeń. Dokładny opis poszczególnych ćwiczeń do obejrzenia na poniższych filmach instruktarzowych lub przy wykorzystaniu aplikacji Caynax A6W.

Harmonogram ćwiczeń A6W
(Ściągnij i wydrukuj harmonogram)

harmonogram cwiczen 6Weidera

FILMY INSTRUKTARZOWE

 

 

A6W w Twoim telefonie

caynax A6WZ pomocą, przy wykonywaniu A6W, przychodzi nam aplikacja Caynax A6W. Do ściągnięcia bezpłatnie z marketu Google Play. Dzięki aplikacji zobaczysz jakie ćwiczenia obecnie wykonujesz, liczbę serii, ćwiczeń oraz powtórzeń.

Aplikacja zawiera opis każdego z ćwiczeń w celu przypomnienia jak powinno się je wykonywać. Możesz też ustawić przypomnienia o treningu dla dowolnej pory każdego z dni tygodnia.

Więcej o aplikacji na http://www.facebook.com/pages/Caynax/198798103496963

 

Zacznijcie ćwiczyć już dziś, a po 6 tygodniach podzielcie się wrażeniami i efektami:)

rejestruj2