Adidasy pod choinkę?

podchoinkeKto z nas nie lubi prezentów? Przecież to pytanie retoryczne, a właściwie odpowiedź dobrze znamy – prezenty lubią wszyscy. Problem pojawia się jednak wtedy, gdy jesteśmy obdarowującymi i nie za bardzo wiemy, co wybrać. Szczególnie dobrze dylemat ten znają panie pragnące znaleźć coś odpowiedniego dla swoich panów…

Oczywiście, dobrym pomysłem są skarpetki i kalendarz na nowy rok, ale możemy przecież podarować ukochanej osobie coś związanego z jej pasją albo coś, co będzie naprawdę z troską o nią. Te kryteria spełniają na pewno wszelkie gadżety sportowe! Dla fanów czy osób uprawiających konkretne sporty można wyszukać coś z tej dziedziny, a osoby, które wciąż poszukują swojej przestrzeni w tym zakresie, możemy zainspirować czy zmotywować. Co warto więc rozważyć?

Karnet na siłownię/basen/kort

Zakup karnetu nie gwarantuje, że obdarowany w 100% wykorzysta jej potencjał, ale… na pewno będzie to motywujące, zwłaszcza gdy będzie to naprawdę dobrze wyposażony obiekt, np. z sauną czy śniadaniami.

Strój sportowy

Oczywiście strój sportowy, zwłaszcza zakupiony w sklepie dobrej marki, jest kosztowny, ale czas przedświąteczny pomaga znaleźć wiele ofert promocyjnych z dużym rabatem. Można także skusić się na jakiś element stroju sportowego – np. koszulkę czy polar albo oczywiście adidasy!

Prenumerata?

Miłośnicy sportu mają coraz więcej czasopism do wyboru, zarówno tych ogólnie traktujących o sporcie i zdrowym stylu życia jak i skierowanych na konkretne dziedziny np. koszykówkę czy jazdę konną. Zakup prenumeraty na cały rok to świetny pomysł na prezent, który będzie się uaktualniał przez kolejne 12 miesięcy! 

Gadżety

Ta kategoria wydaje się nieskończona... Możemy zaopatrzyć naszego sportowca w zapas napojów na trening, w termos i zestaw ciepłej herbaty, w rękawiczki dla kolarzy, w gogle narciarskie czy nowy toczek. 

Nie upieramy się, że inne prezenty są złym pomysłem, ale zwłaszcza w środku zimy warto pamiętać o zdrowiu najbliższych i może zamiast słodyczy, nawet tych najcudowniejszych, przygotować prezent z iście sportową pasją!

rejestruj2