Bodyroll.pl

Opis

Serdecznie zapraszamy na:

- Rolletic - 30 lub 60 minut - to masaż mechaniczny wykonywany przez bęben pokryty rzędami wypustek, kręcący się ze stałą prędkością. Uwalnia od napięcia mięśniowego. Poprawia krążenie krwi i limfy, nie tylko miejscowo, w tej okolicy ciała, które jest aktualnie masowana, ale w całym ciele. Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, redukuje celulit. Regularny masaż ma rzeźbić sylwetkę, redukować wałeczki tłuszczu, wzmacniać mięśnie.

- Body Space – polega na połączeniu treningu na rowerze ergometrycznym, bieżni lub stepie, nastawionego na spalanie „złego tłuszczu” z terapią próżniową, w czasie której monitorowana jest praca serca. Wszystkie parametry obliczane są po uwzględnieniu indywidualnych cech (wiek, waga, aktywność fizyczna). Posiadamy rowerek leżący i steper stojący.

- Wibrotrening - jest metodą dla wszystkich. Korzystają z niego zarówno profesjonalni sportowcy jak i bywalcy siłowni i klubów fitness, ale również rehabilitanci. Wibrotrening oprócz podstawowych korzyści, takich jak spalanie tkanki tłuszczowej i przyrost mięśni pozwala również na wzmocnienie organizmu po kontuzjach, chorobach itp. Ma zastosowanie m.in. w terapii urazowej ścięgien i więzadeł, profilaktyce osteoporozy, a ponadto pomaga usprawnić krążenie i reguluje gospodarkę hormonalną.

Kontakt:
kom:790 764 262
email: justa151@interia.pl
www.bodyroll.pl

Lokalizacja

śląskie
ul. 1-go Maja 5a, 41-600 Świętochłowice

Oferty Obiektu

Nazwa Opis Cena

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz.

rejestruj2