Szkoła tańca i fitness Milabai

Opis

Szkoła Tańca i Fitness MILABAI powstała we wrześniu 2010 r.

To wyjątkowe miejsce aktywnego wypoczynku, w którym można zadbać nie tylko o swoje zdrowie, sprawność fizyczną, ale również o sprawność psychiczną oraz dobre samopoczucie. To także miejsce spotkań i relaksu.

Oferta MILABAI została przygotowana tak, aby każdy, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej, mógł wybrać coś dla siebie.

W grafiku mamy zajęcia fitness:TBC, ABT, PILATES, JOGA, FAT BURNING, STEP FITNESS.

Zajęcia taneczne: Salsa Jazz, Lady Style, które kierujemy do kobiet zainteresowanych naukąładnego poruszania się, zwiększeniem świadomości i płynności ruchów, nabraniem pewności siebie.

Dla dzieci w wieku 8-12 lat proponujemy pozytywnie zakręcone zajęcia HIP HOP NEW STYLE.

Ogromną dawkę energii i optymizmu zapewnia ZUMBA ciesząca się bardzo dużym zainteresowaniem. Jest to połączenie tańca i fitnessu z wykorzystaniem muzyki latynoamerykańskiej. Super zabawa!

Mamy także ofertę przygotowaną dla przyszłych nowożeńców chcących udekorować i urozmaicić pierwsze chwile ceremonii weselnej pięknym tańcem Pary Młodej.

Nauczymy tańczyć każdą osobę, nawet najbardziej nieśmiałą. Wystarczy kilka lekcji indywidualnych, aby szaleć na parkiecie.

Proponujemy również Państwu indywidualne konsultacje z dietetykiem w promocyjnych cenach.

Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów podjęliśmy współpracę z firmami BENEFIT SYSTEMS S.A. oraz FITPROFIT. Wiemy, że była to świetna decyzja ponieważ wiele osób posiada i korzysta z kart multisportu.

Zainteresowanych wynajmem sali w celach konferencyjnych, szkoleniowych itd. zachęcamy do współpracy.

Kontakt:
tel: 22 253 28 27 (od godz. 15:00)
kom: 608 325 989
email: milabai@home.pl
www.milabai.com

Lokalizacja

mazowieckie
ul. Sikorskiego 33D lok 59, 05-091 Ząbki

Oferty Obiektu

Nazwa Opis Cena

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz.

rejestruj2