Active Fitness Club

Opis

CZEGO MOŻESZ SPODZIEWAĆ SIĘ W ACTIVE?

Wysokiego poziomu zajęć

Nim instruktor otrzyma własne godziny w grafiku fitness, bardzo wnikliwie sprawdzamy jego umiejętności i preferencje. Każdy wypełnia szczegółowy kwestionariusz osobowy instruktora, musi wykazać się szkoleniami (zarówno w sektorze państwowym, jak i prywatnym), no i oczywiście praktyką.

Zróżnicowanej oferty

Pracujemy nad sylwetką na 20 różnych sposobów, w zależności od tego czy chcesz schudnąć, wzmocnić się, poprawić kondycję czy też odprężyć się i zrelaksować. Nie boimy się inwestycji w nowości, chętnie promujemy zajęcia, o których nikt inny wcześniej nie słyszał.

Komfortu ćwiczeń

Klub fitness ACTIVE to lokal o wysokim standardzie, gdzie wszystkie sale są w pełni klimatyzowane i wentylowane. Sprzęt, którym dysponują klienci jest z najwyższej półki. Np. nasze maty fitness mają zamknięte pory i są pokryte powłoką antybakteryjną.

Klubowej atmosfery

To duży klub, ale nie za duży. Znamy więc swoich klientów a oni nas. Kiedy przychodzi taki dzień, że mimo wielkiej chęci, brakuje energii na trening – zawsze możesz siąść w klubowej kawiarni, napić się kawy, herbaty czy soku i pogadać. Nic na siłę.

Kontakt:
tel: 71 360 94 55
email: info@activefitness.pl
www.activefitness.pl

Lokalizacja

dolnośląskie
ul. Grabiszyńska 281, 53-234 Wrocław

Oferty Obiektu

Nazwa Opis Cena

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz.

rejestruj2