26 Fitness Klub

Opis

W 26 FITNESS KLUB dbamy o Państwa wyjątkowe samopoczucie. Pomagamy osiągnąć specyficzne cele z jakimi przychodzi do nas Klient. W sferze naszego zainteresowania są zatem przede wszystkim potrzeby i wymagane wartości każdego uczestnika oraz priorytety w ich realizacji. Swoją działalność pragniemy oprzeć na dostosowaniu się do potrzeb każdego Klienta, chcemy trafnie i konkretnie spełnić pokładane w nas nadzieje i oczekiwania - tak, aby każdy z Państwa mógł osiągnąć długookresowy cel.

Oferta naszego klubu jest zróżnicowana – każdy Klient może dostosować trening do swoich potrzeb.

Chcemy wysłuchać Państwa propozycji i wspólnie rozmawiać o zaplanowanych celach. Działać razem, aby móc razem cieszyć się z osiągniętych wyników. Każdy człowiek potrzebuje czegoś, w co mógłby zaangażować swój talent,energię i serce. Wyzwania, które warte są ich największego wysiłku. 26 FITNESS KLUB daje taką możliwość.

Kadra 26 FITNESS KLUB to najwyższej klasy specjaliści, którzy posiadają szereg kompetencji w zakresie treningu oraz indywidualnej pracy z Klientem. Praca jest dla nich jednocześnie pasją i sposobem na życie. To oni pomogą Państwu osiągnąć założony cel.

26 FITNESS KLUB to miejsce, w którym warto bywać, to miejsce w którym każdy Klient jest dla nas wyjątkowy.

26 FITNESS KLUB to nie tylko trening, to miejsce miłych spotkań  w gronie przyjaciół, miejsce nawiązywania nowych znajomości, a przede wszystkim miejsce, do którego każdy Klient chętnie będzie wracał.

Kontakt:
tel: 44 632 42 34
kom: 500 745 282
email: biuro@26fitnessklub.pl
www.26fitnessklub.pl

Lokalizacja

łódzkie
ul. Kościuszki 17, 97-400 Bełchatów

Oferty Obiektu

Nazwa Opis Cena

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz.

rejestruj2