Szkoła Tańca RIVIERA

Opis

Nasze atuty to:

Wspaniali nauczyciele - wyłącznie zawodowcy, z dużym doświadczeniem, nieustannie szkolący się w kraju i zagranicą. Tworzą niepowtarzalną atmosferę podczas zajęć - podczas nich zapomnisz o swoich wszelkich zmartwieniach !

Profesjonalizm w działaniu - zawsze uśmiechnięte recepcjonistki pomogą Ci wybrać rodzaj kursu, wytłumaczą wszelkie zawiłości, a w razie potrzeby pomogą znaleźć partnera do tańca.

Znakomite lokalizacje 1. Centrum Warszawy, doskonale znany mieszkańcom stolicy, nowoczesny budynek Domu Studenckiego RIVIERA, położony tuż obok stacji metra POLITECHNIKA. Można dojechać do nas również wieloma tramwajami i autobusami. Wokół budynku znajduje się duża ilość miejsc parkingowych. 2. Środek Ursynowa , ul. Dembowskiego 1, stacja metra Stokłosy, koło pętli autobusowej Ursynów Południowy i hipermarketu Leclerc, dobry dojazd metrem i samochodem.

Osiem profesjonalnych ,dużych sal tanecznych z olejowym parkietem dębowym, ułożonym na tzw. legarach (nawet wielogodzinne ćwiczenia nie powodują bólu stawów kolanowych.

Każda z sal wyposażona jest w długą i wysoką ścianę specjalistycznych luster, które sprowadziliśmy z Belgii. Lustra te są wyregulowane optycznie i mają niezwykle wysoką wierność odbicia.

Wszystkie sale posiadają stacjonarne nagłośnienie (odtwarzacze CD posiadają regulację tempa odtwarzania) oraz wentylację. Kolorystyka i oświetlenie wnętrz utrzymane są w ciepłej tonacji, co stwarza przyjemny klimat dla osób ćwiczących.

Duże garderoby z indywidualnymi szafkami i prysznicami, recepcja, kącik kawiarniany i toalety są do dyspozycji naszych klientów.

Czystość pomieszczeń to jeden z naszych priorytetów, są one sprzątane 7 dni w tygodniu.

Sklep z butami tanecznymi - można u nas nabyć najwyższej jakości profesjonalne buty do tańca firm SUPADANCE, SANSHA i CAPEZIO.

Możliwość płacenia kartą kredytową, przelewem bądź w recepcji na miejscu.

Barek - a w barku czekają na Państwa zimne i gorące napoje, desery i różnego rodzaju przekąski.

Sklep z akcesoriami do tańca brzucha.

Kontakt:
tel: 234 98 98
fax: 234 98 99
kom: 0-605 056 056
email: taniec@taniec.net
www.taniec.net

Lokalizacja

mazowieckie
ul. Waryńskiego 12, 00-631 Warszawa

Oferty Obiektu

Nazwa Opis Cena

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz.

rejestruj2