Megadance Akademia Tańca

Opis

Największa w Lublinie Akademia Tańca zaprasza do udziału w zajęciach tanecznych i fitness.

W naszej szkole znajdziecie Państwo największy wybór rodzajów tańca, odbywających się na niespotykaną dotąd skalę przez cały tydzień w różnych godzinach, wszystko po to, aby umożliwić Państwu udział w zajęciach bez względu na wykonywaną pracę czy podjętą naukę. W naszej Akademii nie ma problemu z doborem dni i godzin zajęć wymarzonego rodzaju tańca, zajęcia odbywają się przez cały tydzień - także w weekendy.

Oferujemy najkorzystniejsze ceny zajęć w Lublinie, zniżki przy zakupie karnetów na dłuższe okresy (ponad 1 miesiąc)i doświadczoną kadrę instruktorską. Dla uczestników naszych kursów oferujemy upusty w cenach biletów na organizowane przez naszą szkołę warsztaty, szkolenia oraz inne imprezy.

Dodatkowym atutem naszej szkoły jest lokalizacja w centrum miasta, co powoduje że łatwo do nas dojechać a równocześnie duża ilość bezpłatnych miejsc parkingowych wokół obiektu pozwoli zaoszczędzić Państwu czas na szukanie parkingu.

Jako jedyni w Lublinie proponujemy Państwu również zajęcia dla dzieci i dorosłych odbywające się w tych samych godzinach, co sprawia że możecie Państwo wykorzystać ten czas oczekiwania na dziecko na pracę nad własną sylwetką (fitness, aerobik) lub nauczyć się tańczyć (salsa), nie poświęcając dodatkowych godzin na dojazd i ćwiczenia osobno dla siebie.

Kontakt:
kom: 722 230 845
email: arena.centrum@gmail.com
www.megadance.lublin.pl

Lokalizacja

lubelskie
ul. Langiewicza 16, 20-042 Lublin

Oferty Obiektu

Nazwa Opis Cena

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz.

rejestruj2