Baza obiektów

Dla  menedżerów i właścicieli obiektów sportowych

 

boisko

Prowadzisz siłownie, klub fitness, zarządzasz halą sportową, czy innym obiektem sportowym? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci interesującą ofertę partnerską.

Oferujemy m.in.:

- wizytówka obiektu Premium – m.in.: uzupełnienie wizytówki obiektu o galerię zdjęć, dodanie ofert obiektu, wyróżnienie obiektu w Bazie obiektów,
- manager obiektu – zarządzanie rezerwacjami i płatnościami online,
- oficjalne partnerstwo,
- turniej obiektu - zorganizuj turniej swojego obiektu przy pomocy portalu wADIDASACH.pl,
- zakupy grupowe - oferujemy innowacyjną ofertę zakupów grupowych dla właścicieli i menedzerów obiektów sportowo-rekreacyjnych. Oferuj naszej społeczności swoje usługi w systemie sprzedaży grupowej,
- bezpośrednie dotarcie do społeczności ludzi aktywnych, Twoich przyszłych klientów!

Zostań partnerem już dziś!

Mariusz Marcinkowski
tel. 884 88 60 30
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


 Bezpłatna wizytówka Twojego obiektu na wADIDASACH.pl

Nie ma Twojego obiektu w naszej Bazie obiektów? Nie masz strony internetowej swojego obiektu, a chciałbyś zaprezentować świadczone przez siebie usługi w internecie i bezpośrednio docierać do społeczności ludzi aktywnych?

Stwórz bezpłatną wizytówkę swojego obiektu i daj się poznać naszej społeczności. Chętnie sprawdzimy Twój obiekt i ocenimy go na portalu!

Wypełnij i prześlij do nas formularz z podstawowymi informacjami nt. Twojego obiektu. Zamieścimy go bezpłatnie na portalu wADIDASACH.pl!

Wypełniony Formularz obiektu wyślij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

rejestruj2